Contact Phone

English Version

خانه> پذیرش تحصیلی> کالج/دانشگاه

کالج/دانشگاه

 انگلستان یکی از پرطرفدارترین کشورهای دنیا برای تحصیل است. دانشگاه های معتبر بسیاری در این کشور وجود دارد که سبب افزایش جاذبه آن برای دانشجویان خارجی شده است. امکان تحصیل در رشته های گوناگون و برای علایق و سلیقه های مختلف، انگلستان را به یکی از مقاصد اصلی دانشجویان تبدیل کرده است.

کالج ها و مدارس خصوصی
کالج های خصوصی دوره های متنوعی از سطوح ابتدایی به بالا ارایه میکنند. کالج های خصوصی متعددی وجود دارد که برخی از آنها به طور تخصصی برای رشته هایی خاص (مانند رشته های هنری یا موسیقی) پذیرش دانشجو دارند.

در مدارس خصوصی امکان تحصیل فرزندان زیر 18 سال شما برای دوره های دبیرستان وجود دارد. این مدارس از امکانات بسیار متنوعی از قبیل خوابگاه شبانه روزی برخودارند. شرایط ویزا برای دانش آموزان زیر 18 سال ساده تر بوده و نیازی به مدرک زبان معمولا نیست و خود مدارس امتحانات ارزیابی زبان را برگزار میکنند. امکان تمدید ویزا برای دوره های دانشگاهی وجود دارد. در ضمن والدین دانش آموز میتوانند برای ویزای ویزیتور به منظور ملاقات فرزند خود اقدام کنند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کالج ها و مدارس خصوصی با ما تماس بگیرید.
 

دانشگاه
دوره کارشناسی در انگلستان 3 سال، ارشد (غیرتحقیقاتی) 1 سال، ارشد تحقیقاتی 2 سال و دکترا 3 سال طول میکشد. برای پذیرش معمولا آخرین مدرک تحصیلی، آیلتس با نمره 6.0 به بالا برای دوره های ارشد و 6.5 به بالا برای دوره های ارشد و دکترا مورد نیاز است. برای رشته های تحقیقاتی، پروپوزال یا طرح تحقیقاتی لازم است.
 
هر رشته و دانشگاه شرایط خود را داشته و درنتیجه باید هر پرونده به صورت مورد بررسی و نتیجه به دانشجو اعلام شود. برای برخی رشته ها مانند رشته های هنری و گروه پزشکی شرایط سخت تر بوده و مدارک بیشتری لازم است. برای رشته های گروه پزشکی شاید نیاز به طی کردن دوره های پیش دانشگاهی و مقدماتی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید