Contact Phone

English Version

اسلاید 123

خدمات ویزای انگلستان

پذیرش تحصیلی

تخفیف های ویژه

به وب سایت سازمان مهاجرتی هونا خوش آمدید.

سازمان مهاجرتی هونا در لندن دارای مجوز رسمی مشاوره مهاجرت از انگلستان از سازمان OISC و با شماره F201200459 است. سازمان OISC در انگلستان ناظر بر فعالیت مشاوران مهاجرتی بوده و درنتیجه تنها موسسات دارای مجوز از این سازمان قادر به ارایه خدمات مهاجرتی در داخل انگلستان هستند. 
 

خدمات مشاوره تحصیلی و پذیرش دانشجویی

علاوه بر خدمات مهاجرتی، موسسه هونا از سابقه ای طولانی در زمینه مشاوره تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی برای مقاطع مختلف تحصیلی از دوره زبان تا ارشد برخوردار است. مشاوران ما پس از بررسی شرایط دانشجویان محترم و با توجه به مقررات و قوانین مهاجرتی، بهترین پیشنهاد را به آنها ارایه خواهند کرد. موسسه ما قادر به اخذ پذیرش از موسسات زبان، کالج های دولتی و دانشگاه ها در انگلستان بوده و با شبکه وسیعی از موسسات آموزشی در شهرهای مختلف انگلستان در ارتباط است. هدف ما کسب سریع و فوری پذیرش تحصیلی با توجه به شرایط و نیازهای دانشجویان محترم است.

امروز با ما تماس بگیرید

اطلاعات زیادی در مورد خدمات موسسه ما در صفحات این وب سایت ارایه شده است که شامل خدمات مهاجرتی، تحصیلی و اداری میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند. در ضمن حتما به صفحه تخفیف های ویژه ما سر بزنید.

هدف ما مهاجرتی آسان و راحت برای شماست. منتظر تماس شما هستیم.